czwartek, 17 stycznia 2019

Czy nie jest za późno na postanowienia noworoczne?


Hejka!
Stwierdziłam, że na postanowienia nigdy nie jest za późno, więc właśnie dzisiaj przychodzę do Was z postem dotyczącym moich planów na 2019 rok!

Przede wszystkim w tym roku chcę być bardziej "ogarniętą" osobą i przynajmniej w małym stopniu chcę planować swój czas. Dlatego zdecydowałam się założyć planer, który ma mi ułatwić swoją organizację.


Moje plany na 2019 rok:

-Tatuaż -  zamierzam zrobić sobie już drugi tatuaż, a jaki to będzie zobaczycie sami w lutym!
-Warsztaty Diakonii Muzycznej- w tym roku chciałabym uczestniczyć we wszystkich trzech edycjach warsztatów DM,
-SMAP- Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej- od kilku lat wybieram się na to wydarzenie i zawsze coś innego mi wypada, przez co nie mogę się tam zjawić. Mam nadzieję, że w tym roku mi się uda!
-Koncerty i Festiwale- w tym roku koniecznie muszę odwiedzić koncert mojego ulubionego zespołu jakim jest happysad, a oprócz tego planuję pojechać na jakiś wakacyjny festiwal
-Spotkanie blogerek- tak jak w tamtym roku, chciałabym zorganizować z Gabrysią kolejne spotkanie blogerek ale tym razem w Przemyślu,
-Kurs animator czasu wolnego
-kolejna edycja Poczty Świątecznej- nasza pierwsza Poczta Świąteczna zaskakująco dobrze została odebrana w naszym środowisku, dlatego z jeszcze większym zapałem stworzymy kolejną taką akcję,
-wycieczki, małe podróże- w tym roku chciałabym odwiedzić kilka miast Polski, w których do tej pory nie byłam. Najbardziej chciałabym odwiedzić Wrocław.
- regularne publikowanie postów na blogu-to dla mnie jedno z najtrudniejszych postanowień ale przy odrobinie chęci jestem w stanie go zrealizować.

To chyba tyle moich postanowień. Jak widzicie nie jest ich dużo, przynajmniej mi się tak wydaje, ale nie liczy się ilość a jakość! Jeżeli coś jeszcze wymyślę, to oczywiście dopiszę do swojej listy!

A Wy macie swoje postanowienia? Pochwalcie się w komentarzach :)

1 komentarz:

  1. Powodzenia w realizacji planów!
    Zapowiada się ciekawy rok i wiele ciekawych wydarzeń. :-)

    Ja w ogóle nie robię takich postanowień z okazji Nowego Roku. Pisałam o tym nawet na blogu - każdy dzień jest tak samo dobry zmiany i plany! :-)

    OdpowiedzUsuń