piątek, 22 grudnia 2017

Świąteczne nowości I blogmass


Hejko!
W dzisiejszym poście pokażę Wam moje nowości kosmetyczne. Jako, że święta są już tuż, tuż postanowiłam właśnie w tym klimacie dobrać kosmetyki.
Taki oto mały zestaw Frosted Berry Cake wprowadza mnie w okres świąt. Po lewej stronie jest płyn do kąpieli o cudownym  zapachu ciasteczek. Dobrze się pieni. Minusem jest mała ilość produktu, jednak za tą cenę to nie ma co liczyć na więcej. Obok znajduje się krem do rąk o takim samym zapachu. Krem świetnie nawilża dłonie, szybko się wchłania i nie jest tłusty. Idealnie sprawdza się w zimie. Produkty są w pięknych, świątecznych opakowaniach więc mogą posłużyć jako świąteczne upominki. W zestawie było mydełko ale dałam młodszej siostrze więc nie wypowiem się na jego temat. Nie mam zastrzeżeń do tych produktów a nawet polecam ten zestaw w okresie świątecznym.
Cena:  25 zł/ zestaw
Ocena:10/10

Woda perfumowana Amazing Paradise to produkt, który skradł moje serce. Zapach ma w sobie nuty kwiatów egzotycznych i cytrusów. Oprócz zapachu woda ma też piękny flakonik, który przykuwa uwagę niejednej kobiety. Z wielu zapachów, które mam z Oriflame ten jest zdecydowanie najlepszy.
Szkoda, że nie możecie powąchać tych produktów przez komputer bo naprawdę pięknie pachną.
Cena: ok 120 zł
Ocena: 10/10
Na dzisiaj wystarczy tych pochwał dla Oriflame, w następnym poście dot. tej firmy pokażę produkty na których się zawiodłam.

A tutaj moje pazurki wykonane lakierem hybrydowym z firmy Claresa, o którym możecie poczytać TUTAJ i naklejkami wodnymi.
(Troszeczkę odrosły bo mam je ponad tydzień)
A jaki jest Twój ulubiony kosmetyk o świątecznym zapachu?