środa, 6 grudnia 2017

Pędzle do makijażu LELANI


Witam.
Dzisiaj pokażę Wam moje nowe pędzle od Lelani. Chciałam przetestować "cudeńka Allegro" dlatego je kupiłam.
Szczerze mówiąc pędzelki wyglądają bardzo ładnie, etui dodaje im uroku. Są solidnie wykonane, chociaż włosie mogłoby być bardziej zbite. Tak jak sprzedawca napisał, pędzle są lekkie i wygodne w użytkowaniu. Rączki są "drewnopodobne" a włosie syntetyczne. Niby tandeta ale część tych pędzli odgrywa swoją rolę tak jak należy.
W zestawie znajduje się 24 pędzle, począwszy od tych do konturowania twarzy po makijaż oczu i brwi. O wiele za dużo jest płaskich pędzelków do oczu, mogłyby być zastąpione jakimiś innymi lub po prostu mogłoby ich nie być.
Pędzle w miarę dobrze nakładają cienie i inne sypkie produkty, jednak te grubsze- do konturowania twarzy trochę "gubią w sobie" pudry. Małe pędzle dobrze rozcierają cienie i kredki do oczu.
według mnie zestaw jest dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem i nie zgadzam się z twierdzeniem sprzedawcy, że jest to "profesjonalny zestaw pędzli do makijażu". Sama cena wskazuje na to, że do profesjonalizmu im daleko. Zważając na cenę, pędzle są dobre chociaż z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się etui.
Cena: 25 zł/ zestaw
Ocena: 6/10

Miałyście styczność z takimi pędzlami? Jaka jest Wasza opinia?